Najprostsza droga do zarządzania zadaniami w Twojej firmie
Bezpłatne demoWięcej informacji
Monitoring i statystyki zadań
Monitoring i statystyki zadań
To miejsce w którym znajdują się ogólne informacje na temat wszystkich zadań. Dzięki odpowiednio dobranej kolorystyce już na pierwszy rzut oka widać np: ile zadań jest po terminie, nad iloma nadal trwają pracę czy też, ile zadań jest z wysokim priorytetem, itp.
Aby całość była jeszcze bardziej użyteczna, Task Manager za pomocą jednego kliknięcia myszką, może Cię przenieść do listy zadań, które spełniają określone kryteria wyboru (np. listy zadań po terminie).
Lista zadań
Lista zadań to widok, dzięki któremu od razu będziesz mieć bieżący podgląd na wszystkie przydzielone zadania. Dzięki temu np. od razu zorientujesz się ile dni zostało do terminowej realizacji każdego z zadań, jaki priorytet ma konkretne zadanie lub też zobaczysz, ile zadań oczekuje na rozpoczęcie nad nimi pracy.
Aby praca z Task Managerem była jeszcze łatwiejsza, program umożliwia zawężenie listy, do zadań, które spełniają określone kryteria wyboru. Np. możesz wyświetlić wszystkie zadania, które są przypisane do wybranej osoby lub też wybrać zadania, których termin realizacji już minął.
Na liście zadań zobaczysz następujące informacje
 • Kto komu przydzielił zadanie.
 • Temat zadania.
 • Ile dni jest do końca zadania lub ile dni jest po terminie.
 • Status zadania (np. wysłane do akceptacji).
 • Priorytet.
Kolory mówią wszystko
Lista zadań jest tak zaprojektowana, aby rzut oka wystarczył, żeby wiedzieć czy zadanie jest realizowane terminowo albo jaki jest priorytet zadania.
Lista zadań
Podgląd zadania
Podgląd zadania
Podgląd zadania to miejsce, w którym znajdziesz wszystkie informacje związane z danym zadaniem.
W tym miejscu możesz
 • Zobaczyć pełną treść zadania
 • Zmienić jego status
 • Sprawdzić termin realizacji
 • Wysłać wiadomość do drugiej osoby
 • Przeczytać wiadomości przypisane zadania
W podglądzie zadania masz dostęp do historii wysłanych jak i otrzymanych wiadomości związanych z danym zadaniem. Krótko mówiąc, w tym miejscu masz wszystko co związane jest z konkretnym zadaniem.
Wiadomości
Task Manager umożliwia wysyłanie wiadomości w obrębie danego zadania do dowolnej osoby. Dzięki temu wszystkie wysłane przez Ciebie wiadomości zawsze dotyczą tematu. Skutkuje to zwiększeniem przejrzystości prowadzonej korespondencji oraz ułatwia pracę.
Dodatkową wygodę stanowi wyraźne odróżnienie wiadomości wysłanych od wiadomości odebranych. Wszystkie wiadomości przychodzące znajdują się na niebieskim tle, natomiast wychodzące na szarym.
Wszystkie wiadomości w jednym miejscu
Od dziś koniec z szukaniem wiadomości i zastanawianiem się od kogo przyszła, koniec z wiadomościami, które przeoczyliśmy ze względu na brak tytułu. Dzięki Task Managerowi bez trudu sprawdzisz pełną korespondencję dotyczącą danego zadania. Po wejściu w dane zadanie masz dostęp do archiwum wszystkich wysłanych jak i odebranych wiadomości tyczących tego zadania. Dzięki temu wszystkie istotne informacje związane z zadaniem masz w jednym miejscu.

Istotne jest też to, że odbieranie nowych wiadomości nie wymaga odświeżania strony.
Załączniki
Jeżeli chcesz do wysyłanej wiadomości dołączyć dodatkowe materiały, nic nie stoi na przeszkodzie, aby dodać załącznik. Całość jest prosta i intuicyjna.
Wiadomości do zadania
Dostęp z dowolnego urządzenia
Dostęp z każdego miejsca
Ponieważ aplikacja oparta jest o przeglądarkę internetową i nie wymaga instalacji na komputerze, możesz korzystać z niej także za pomocą urządzeń mobilnych czy też domowego komputera. Wystarczy adres strony, login i hasło. To proste.
Task Manager wszędzie tam gdzie Ty
Program ten jest szczególnie przydatny firmom mającym placówki na terenie kraju, zatrudniającym osoby pracujące zdalnie (np. z domu lub podczas delegacji) lub działające w terenie (np. handlowcy).

Task Manager umożliwia pracę na dowolnym urządzeniu posiadającym połączenie z Internetem. Z programu można korzystać za pomocą urządzeń mobilnych (telefon komórkowy, tablet) ponieważ Task Manager jest dostępny z poziomu przeglądarki internetowej i nie wymaga instalacji. Dzięki temu gdziekolwiek jesteś masz dostęp do pełnej funkcjonalności programu.
Wymagania techniczne
Aby Task Manager działał na Państwa serwerze w większości przypadków wystarczy serwer na którym znajduję się Państwa strona internetowa.
Ogólne wymagania serwera to
 • Obsługa PHP 5 / PHP 7
 • Baza danych MySQL lub MariaDB
Działa w przeglądarce www
Task Manager jest aplikacją działającą z poziomu przeglądarki internetowej, chociażby takiej jak Chrome, Firefox, Edge, Opera czy Safari. Rozwiązanie tego typu daje olbrzymią przewagę nad klasycznym oprogramowaniem, ponieważ nie wymaga instalacji na każdym komputerze użytkownika i jest dostępna z każdego miejsca w którym mamy dostęp do internetu.
Przykłady serwisów hostingowych spełniających wymogi
 • home.pl
 • nazwa.pl
Hanna Pawlak
Kierownik Sekretariatu Zarządu
Neonet
“Od 2013 roku korzystamy z oprogramowania Task Manager - programu do zarządzania zadaniami. Program Task Manager jest intuicyjnym, łatwym w obsłudze oraz bardzo pomocnym narzędziem w naszej codziennej pracy. Współpraca w ramach Task Managera układa się bardzo dobrze. Jednym z największych plusów jest otwartość firmy na wszelkie pomysły dotyczące funkcjonalności programu oraz szybka reakcja na zgłaszane uwagi. Dlatego możemy polecić program Task Manager jako efektywne, w pełni profesjonalne narzędzie ułatwiające codzienna pracę.”
Robert Zalewski
Współzałożyciel Wood Lark Group
WoodLark
“Wood Lark Group jest użytkownikiem programu Task Manager służącego do zarządzania zadaniami. Korzystanie z programu pozwoliło nam usprawnić wewnętrzne procesy. Na każdym etapie mogliśmy liczyć na profesjonalne wsparcie. Pragniemy podkreślić, że podczas naszej współpracy firma wykazywała elastyczność i otwartość na nasze oczekiwania. Z całą odpowiedzialnością możemy polecić program Task Manager innym Klientom.”
Nie zwlekaj,
wypróbuj bezpłatnie program
do zarządzania zadaniami Task Manager
Wypróbuj za darmo
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności. Zamknij