Często zadawane pytania
Bezpłatne demoWięcej informacji
Czy Task Manager nadaje się do małej firmy zatrudniającej 5 osób?
Tak, Task Manager jak najbardziej nadaje się do zarządzania zadaniami w małej firmie zatrudniającej 5 osób jak i w dużej korporacji.
Czy korystanie z Task Managera wymaga przeprowadzenia szkolenia z jego obsługi?
Nie, szkolenie nie będzie potrzebne. Program był projektowany specjalnie z punktu widzenia użytkownika, co zaowocowało wyjątkowo prostą i intuicyjną obsługą.
Czy w przypadku instalacji na serwerze Task Managera możemy liczyć na pomoc ze strony producenta?
Tak, jeżeli tylko dostaniemy zdalny dostęp do serwera, możemy zainstalować program za Państwa.
Czy w przypadku wysłania zadania do użytkownika, użytkownik dostanie maila z informacją o przydzielonym zleceniu?
Tak, po przydzieleniu zadania, jego odbiorca dostanie maila z tą informacją.
Czy z Task Managera można korzystać poza biurem?
Tak, Task Manager to aplikacja dostępna z poziomu przeglądarki internetowej, dzięki czemu możemy korzystać z programu z dowolnego miejsca/urządzenia np. na laptopie, tablecie czy smartphonie z dostępem do Internetu.
Czy w Task Managerze możemy odzwierciedlić pełną strukturę organizacyjną firmy?
Task Manager umożliwia stworzenie własnej struktury lub odzwierciedlenie struktury organizacji. Możesz dodawać stanowiska, przypisywać do nich pracowników oraz nadawać im odpowiednie uprawniania. Dzięki temu każdy z pracowników ma odpowiednie uprawnienia wynikające z jego pozycji w strukturze organizacyjnej.
Czy Task Manager umożliwia obieg informacji pomiędzy oddzielnymi departamentami?
Tak, Task Manager umożliwia obieg informacji pomiędzy dowolnym użytkownikiem programu.
Czy np. Specjalista ds. marketingu może wysłać zadanie do Dyrektora Marketingu?
To zależy od uprawnień jakie zostaną nadane danemu użytkownikowi. Możemy zarówno zrobić tak, aby pracownik niższego szczebla nie miał możliwości wysyłania zadań i był jedynie odpowiedzialny za ich wykonanie, jak i ustawić aby miał możliwość wysyłania zadań do innych użytkowników.
Czy inne osoby widzą moje zadania?
Podgląd danego zadania ma osoba, która je wykonuje oraz osoba która je przydzieliła i / lub kierownik danej grupy. Inne osoby nie widzą tego zadania.
Hanna Pawlak
Kierownik Sekretariatu Zarządu
Neonet
“Od 2013 roku korzystamy z oprogramowania Task Manager - programu do zarządzania zadaniami. Program Task Manager jest intuicyjnym, łatwym w obsłudze oraz bardzo pomocnym narzędziem w naszej codziennej pracy. Współpraca w ramach Task Managera układa się bardzo dobrze. Jednym z największych plusów jest otwartość firmy na wszelkie pomysły dotyczące funkcjonalności programu oraz szybka reakcja na zgłaszane uwagi. Dlatego możemy polecić program Task Manager jako efektywne, w pełni profesjonalne narzędzie ułatwiające codzienna pracę.”
Robert Zalewski
Współzałożyciel Wood Lark Group
WoodLark
“Wood Lark Group jest użytkownikiem programu Task Manager służącego do zarządzania zadaniami. Korzystanie z programu pozwoliło nam usprawnić wewnętrzne procesy. Na każdym etapie mogliśmy liczyć na profesjonalne wsparcie. Pragniemy podkreślić, że podczas naszej współpracy firma wykazywała elastyczność i otwartość na nasze oczekiwania. Z całą odpowiedzialnością możemy polecić program Task Manager innym Klientom.”
Nie zwlekaj,
wypróbuj bezpłatnie program
do zarządzania zadaniami Task Manager
Wypróbuj za darmo
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności. Zamknij