Budujemy aplikację dzięki której praca jest łatwiejsza
Bezpłatne demoWięcej informacji
Task Manager
Task Manager jest jedynym w swoim rodzaju programem do zarządzania zadaniami, który dzięki swojej prostocie i intuicyjnemu interfejsowi jest jednym z najbardziej użytecznych i pożądanych programów w każdej firmie.

Idea i istniejące rozwiązania wzięły się z wieloletniego doświadczenia zespołu który swe doświadczenie zbierał pracując dla wiodących przedsiębiorstw w kraju.

Nasza misja to tworzenia oprogramowania z myślą o jego użytkownikach a nie programistach, dzięki temu korzystanie z naszych programów nie wymaga szkoleń czy technicznej wiedzy. Naszą domeną jest intuicyjność.

Zapraszamy do kontaktu z nami oraz zachęcamy do wypróbowania Task Managera, dzięki któremu zyskuje się czas, pieniądze oraz utrzymuje pełną kontrolę nad zadaniami.
Hanna Pawlak
Kierownik Sekretariatu Zarządu
Neonet
“Od 2013 roku korzystamy z oprogramowania Task Manager - programu do zarządzania zadaniami. Program Task Manager jest intuicyjnym, łatwym w obsłudze oraz bardzo pomocnym narzędziem w naszej codziennej pracy. Współpraca w ramach Task Managera układa się bardzo dobrze. Jednym z największych plusów jest otwartość firmy na wszelkie pomysły dotyczące funkcjonalności programu oraz szybka reakcja na zgłaszane uwagi. Dlatego możemy polecić program Task Manager jako efektywne, w pełni profesjonalne narzędzie ułatwiające codzienna pracę.”
Robert Zalewski
Współzałożyciel Wood Lark Group
WoodLark
“Wood Lark Group jest użytkownikiem programu Task Manager służącego do zarządzania zadaniami. Korzystanie z programu pozwoliło nam usprawnić wewnętrzne procesy. Na każdym etapie mogliśmy liczyć na profesjonalne wsparcie. Pragniemy podkreślić, że podczas naszej współpracy firma wykazywała elastyczność i otwartość na nasze oczekiwania. Z całą odpowiedzialnością możemy polecić program Task Manager innym Klientom.”
Nie zwlekaj,
wypróbuj bezpłatnie program
do zarządzania zadaniami Task Manager
Wypróbuj za darmo
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności. Zamknij